Kurumsal

Tesbihcideyim tarihimizden gelen tesbih geleneğinden doğmuştur. 

Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği özel tasarım gümüş erkek yüzükleri, takı çeşitleri, tesbih çeşitleri ile toptan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir. Sektörde yakaladığımız başarının ardından markalaşmaya giderek Tesbihcideyim markasıyla satış alanına girdik.

Kısa sürede herkesin bildiği, sevdiği ve güvenilir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek üstlendiğimiz vizyon ve misyonumuzla müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana çıkaran firmamız ürün portföyünü daima güncel tutmaktadır.

Yüzük, takı koleksiyonları ve özel tesbihler alanında işimizi büyük bir sevgi ile en iyisini yapma arzusuyla ustalar tarafından üretilen ürünleri tesbih severlerle buluşturuyoruz.

İmamesinden değerli taşına kadar çok ciddi anlamda titizlik gerektiren bir meslektir tesbih üretimi. Seri üretimin yanı sıra kişiye özel ve el yapımı ürünleri de bulabileceğiniz geniş ürün yelpazeli sitemizde, başta Türkiye olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa’ya kadar kullanıcılarımıza erişim sağlamayı başardık.

Ürünlerimiz görselde göründüğü gibi değerli kullanıcılarımızın eline zamanında ulaştırılır ve hızlı teslimat için gereken özen daima gösterilir. Müşterilerimize gerçek kaliteli ürünler için doğru, hakiki ve uygun tesbihi bulmalarında ilham kaynağı olmayı hedeflediğimiz tesbihcideyim.com Türkiye’nin en kapsamlı online tesbih mağazasını kurmuş ve müşteri kitlesini genişletmeyi hedeflemiştir.

Her geçen gün artan üretim ve satış hacmimizle her geçen yıl kalite ve güvenden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız mutlaka dikkate alarak sizlere daha iyi hizmet vermemiz açısından faydalı olacaktır.

Bu uzun yolculuk serüvenimizde yanımızda olarak bizlere güvenen tüm müşterilerimize şimdiden gönülden teşekkür ediyoruz.

En trend ürünleri hem kaliteli hem de size en uygun gerçek el işçiliği ürünleri bulabileceğiniz dijital mağazamız üzerinden istek ve yorumlarınızı da iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaştırmayı unutmayın!

KAMPANYALARDAN HABERDAR OL!

Tüm yeniliklerden, fırsat ve kampanyalardan bilginiz olsun


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4